Samen sterker buiten: TReNT en SPIE slaan de handen ineen
Een goede verbinding vraagt om partners die er staan wanneer het er echt op aankomt. Daarom zijn we blij met onze nieuwe samenwerking met SPIE die van start is gegaan op 1 mei 2026. Samen zorgen we ervoor dat de organisaties die Nederland draaiende houden, altijd verbonden blijven.

Praktisch en betrouwbaar
Wanneer er herstelwerkzaamheden nodig zijn waarbij gegraven moet worden, is het essentieel om een partner te hebben die niet alleen de techniek begrijpt, maar ook weet hoe het er buiten aan toe gaat. SPIE ondersteunt ons voortaan bij dit soort werkzaamheden. Ze zijn praktisch, betrouwbaar en hebben een enorme bak aan kennis van het werk in het veld. Precies het soort samenwerking waar wij van houden: mouwen opstropen en samen de klus klaren.
Een persoonlijke start
Bij TReNT geloven we dat echte verbindingen verder gaan dan alleen een kabel in de grond. Het gaat om de mensen die het werk doen. Om deze nieuwe start een echt TReNT-tintje te geven, hebben we de collega’s van het graafteam van SPIE voorzien van een paar TReNT-sokken.
Het is misschien een klein gebaar, maar het past precies bij hoe wij graag samenwerken: persoonlijk, nuchter en met oprechte aandacht voor elkaar. Want als je voeten warm blijven, werkt het toch net even prettiger!

Samen voor een stabiele infrastructuur
Deze samenwerking is onderdeel van een gezamenlijk storingscontract met Alliander Telecom. Door onze krachten te bundelen met SPIE, versterken we de basis van onze digitale infrastructuur. Of het nu gaat om zorginstellingen, scholen of overheden; zij moeten kunnen rekenen op een verbinding die altijd werkt. Met SPIE als partner in het veld staan we nog steviger.
We willen alle betrokkenen van SPIE, Alliander Telecom en in het bijzonder Martin van Hest, Henri van Zandbeek en Jan Vinkhuyzen bedanken voor de fijne start. We kijken uit naar een mooie en succesvolle samenwerking!





